В ТНПУ ім.Володимира Гнатюка  Екзаменаційним центром ESOL Кембриджського університету проведено пробне тестування з англійської мови

В ТНПУ ім.Володимира Гнатюка

Екзаменаційним центром ESOL

Кембриджського університету

проведено пробне тестування з англійської мови

18 травня в ТНПУ ім.Володимира Гнатюка за ініціативи та на запрошення кафедри практики англійської мови та методики її викладання Екзаменаційним центром ESOL Кембриджського університету (м. Львів) було проведено безкоштовне пробне тестування на визначення рівня володіння англійською мовою (First Certificate in English (рівень B2) та Сertificate in Advanced English (рівень С1)). Процедура була максимально наближеною до умов реального тестування.

Серед 63 учасників– студенти та викладачі ТНПУ, а також представники інших організацій м.Тернополя.

Роботи перевірятимуть та оцінюватимуть в Кембриджському університеті, а результати учасники тестування отримають індивідуально електронною поштою.

Сподіваємось, що участь у пробному тестуванні допоможе у підготовці до іспитів!

Плануємо й надалі продовжити співпрацю з  Екзаменаційним центром.

Успіхів у вивченні англійської мови!!!

Завідувач кафедри практики англійської мови
та методики її викладання
Задорожна І. П.