Родзинки тижня кафедри журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка

Родзинки тижня кафедри журналістики

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Багатий на цікаві зустрічі у рамках тижня кафедри журналістики був четвер, 19 травня. Першими до студентів та викладачів завітали випускники кафедри, нині практикуючі журналісти Олена Брода (редактор телеканалу ТТБ) та Юлія Валах (ведуча авторських програм на радіо «Лад», редактор телеканалу ТТБ). Дівчата ділилися своїм досвідом, давали корисні практичні поради майбутнім журналістам.

Родзинкою дня став і майстер-клас від Ірини Штогрін – редактора інформаційних програм Радіо Свобода, редактора спецпроектів «Із архівів КДБ», «Сандармох», «Донецький аеропорт», «Українська гельсінська група», «Голодомор», «Ті, хто знає», редактора і ведучої телевізійного проекту «Ми разом». Досвідчена журналістка розповідала про особливості роботи столичного ньюзруму, роль конвергентної журналістики у сучасному медіапросторі, продемонструвала власні медіапродукти.

Завершив день зустрічей Віталій Голубєв, викладач кафедри журналістики  та літературознавства Національного університету «Острозька академія», головний редактор видавничого дому «ОГО», презентацією авторського посібника «Універсальна журналістика». Навчальний посібник увібрав у себе 20-річний досвід автора у медіагалузі. Також варто зазначити, що уже десять років Віталій Голубєв проводить «Школу універсального журналіста», яка дає можливість студентам з різних міст опанувати ази цієї професії.

Фотозвіт дня на сайті кафедри журналістики мона переглянути тут

Надія Царик-Янець