Студенти історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка відправили ще одну партію маскувальних сіток захисникам України

Студенти історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка

відправили ще одну партію маскувальних сіток

захисникам України

22 травня в 44-у Окрему артилерійську бригаду було відправлено чергову партію маскувальних сіток, виготовлених студентами історичного факультету. Ще 330 квадратних метрів сітки будуть затуляти наші гармати й іншу техніку від ворожих безпілотників.

Маскувальні сітки плетені із відрізків, які залишились після пошиття військової форми. Вони не вигоратимуть на сонці й не будуть швидко нищитись від негоди. Площа кожної сітки – 30 квадратних метрів. Вага, залежно від густоти плетення – від 13 до 20 кг. кожна. Плели їх після пар студенти першого й другого курсів. На фото – найактивніші волонтери-історики.

Це вже далеко не перша волонтерська акція історичного факультету. Сподіваємось, що в цьому напрямку історики працюватимуть і надалі.

Доцент кафедри стародавньої

та середньовічної історії