ЗМІ про нас.Викладачці тернопільського вузу присвоєно звання «Заслужений працівник освіти України»

ЗМІ про нас

Викладачці тернопільського вузу
присвоєно звання
«Заслужений працівник освіти України»

Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно завідувачеві кафедри Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Наталії Поплавській.

Про це йдеться в указі, який, з нагоди Дня освіти, підписав президент України Петро Порошенко.

Звання Наталії Миколаївні присвоєно за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Відомо, що доктор філологічних наук, професор Наталія Поплавська є завідувачем кафедри журналістики ТНПУ, яку очолює з 2009 року.

ternopoliany.te.ua