На кафедрі філософії та економічної теорії відбувся науково-практичний семінар

З нагоди дня науки та в межах святкування тижня історичного факультету на кафедрі філософії та економічної теорії відбувся науково-практичний семінар на тему: «Україна і світ: філософські та соціально-економічні аспекти дослідження».

Викладачі кафедри філософії та економічної теорії, разом із колегами з  Тернополя, Києва, Чернівців, обговорили актуальні питання сучасної України і світу.

Науковці акцентували на тому, що сучасна Україна – це країна з великими можливостями. Проте, сьогодні Україна перебуває на стадії політичного, економічного та соціального розвитку. На цьому нелегкому шляху виникає багато викликів перед суспільством, а особливо перед молодою, прогресивною її частиною. На семінарі прозвучали різні думки щодо шляхів вирішення цих проблем.

Доцент кафедри філософії
та економічної теорії