На факультеті мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся сольний концерт Наталії Машталір (ФОТО)

На факультеті мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка

відбувся сольний концерт Наталії Машталір

«Щасливу жінку вгледіти не важко –

Пряма хода і погляд вогняний.

З очей її виблискують іскринки

Під трепетом пухнастих довгих вій.

Що ж робить жінку гарною такою,

Запалює палкий вогонь оцей?

КОХАННЯ, що приходить так раптово

Й несе з собою океан страстей»…

22 травня на факультеті мистецтв відбувся сольний концерт студентки магістратури Наталії Машталір. Клас доцента – Народної артистки України Наталії Лемішки, концертмейстер – Світлана Миськів.

У програмі концерту прозвучали такі вокальні твори українських та зарубіжних композиторів: «Вальс Мюзетти»  із опери «Богема» Джакомо Пуччіні; романс з кінофільму «Гріх»,  слова – Олександра Олеся,  обробка для  фортепіано Михайло Віятика «Чому з тобою ми не хвилі»; українська народна пісня в обробці Володимира Заремби, слова Євгена Гребінки «Ні,мамо, не можна нелюба любить»; «Вальс Венери» з другої дії опери «Енеїда» музика Миколи Лисенка, слова Миколи Садовського за Іваном Котляревським; романс «Ой піду я межи гори»  слова і музика Анатолія Кос-Анатольського; пісня Одарки «Ой казала мені мати» з  опери «Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського; «Болєро» із оперети «Рука і серце» Шарля Лєлока; «Поцілунок» Луіджі Ардіті.

Студенти і викладачі кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва мали можливість насолодитися художнім виконанням концертних творів та  вокальною технікою  Наталії Машталір.

Інформаційна група
факультету мистецтв