В ТНПУ ім.В.Гнатюка  відбулася VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціальна робота: виклики сьогодення»

В ТНПУ ім.В.Гнатюка  відбулася

VI Всеукраїнська науково-практична конференція

«Соціальна робота: виклики сьогодення»

17-18 травня 2017 року викладачі кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи ТНПУ імені В.Гнатюка спільно із Центром соціального розвитку та інновацій за підтримки соціальних служб, установ та організацій м.Тернополя та Тернопільської області провели чергову VI Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Соціальна робота: виклики сьогодення».

Організатори конференції к.п.н., доц.Горішна Н.М., к.п.н., доц.Калаур С.М. та к.п.н., доц.Слозанська Г.І.; модератор конференції – завідувач кафедри, доктор пед. наук, проф. Поліщук В. А.).

Участь у конференції взяли провідні науковці, молоді вчені та студенти кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи ТНПУ ім.В.Гнатюка, кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Хмельницького національного університету, кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, кафедри соціології та соціальної роботи ДВНЗ «Ужгородський національний університет», кафедри соціальної роботи Чернігівського національного педагогічного університету ім.Т.Г.Шевченка, психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету, Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, психолог Уманського об’єднаного міського комісаріату та лікар-імунолог Закарпатської обласної клінічної лікарні.

Цікавим та науково-змістовним було пленарне засідання. З вітальним словом виступили заступник декана факультету педагогіки та психології Чайковська Г. Б. та завідувач кафедри Поліщук В.А.

За результатами конференції буде опубліковано збірник наукових праць.

Не менш цікавим і практично-значущим виявився і круглий стіл «Партнерська співпраця соціальних служб, установ та організацій та ВНЗ з питань практичної підготовки майбутніх фахівців із соціальної роботи», проведений в рамках роботи конференції.

Під час зустрічі відбулося обговорення інновацій у діяльності соціальних служб у контексті суспільних реформ та основних напрямів їх взаємодії з кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи щодо вдосконалення практичної підготовки майбутніх соціальних працівників.

Учасниками круглого столу стали викладачі (Поліщук В.А., Парфанович І.І., Петришин Л.Й., Сорока О.В., Главацька О.Л., Горішна Н.М., Калаур С.М., Лещук Г.В., Слозанська Г.І., Олійник Г.М.) та студенти кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи.

Із запрошених представників соціальних служб, установ та організацій м. Тернополя та області участь у роботі круглого столу взяли:

- начальник Відділу грошових виплат і компенсацій Управління соціального захисту населення Тернопільської районної державної адміністрації Бойко Руслана Юріївна,

- заступник начальника Головного Управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Івахов Володимир Васильович,

- директор Тернопільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Горбоніс Тетяна Володимирівна,

директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації Боярський Вадим Андрійович,

- консультант Міжнародного благодійного фонду «Дар життя» Хомінська Надія Василівна,

- начальник Тернопільського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції

Ретюк Олександра Іванівна,

- начальник відділу організаційно-методичної та інформаційної роботи Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Гикава Олена Володимирівна,

- заступник директора Тернопільського обласного центру зайнятості Островська Олександра Зіновіївна,

- практичний психолог, вихователь-методист Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Служби у справах дітей Тернопільської ОДА Костюк Наталя Теодорівна,