На факультеті педагогіки та психології ТНПУ ім.В.Гнатюка урочисто вручили дипломи спеціальності "Управління навчальним закладом" (ФОТО)

На факультеті педагогіки та психології

ТНПУ ім.В.Гнатюка урочисто вручили

дипломи спеціальності

"Управління навчальним закладом"

На факультеті педагогіки та психології знову свято. Цього тижня вручили такі довгоочікувані дипломи спеціальності "Управління навчальним закладом".

Хочемо наголосити, що це перший випуск за цією спеціальністю, тому ми  гордимося нашими, справді, поважними випускниками. Це і директори тернопільських шкіл, вихователі, провідні методисти початкової школи, географи, вчителі іноземних мов інших областей та навіть поліція.

Вручення пройшло у сімейній, теплій атмосфері, де лунали безліч щирих слів, побажань та цікавих історій із нового студентського досвіду, у який занурилися цілком різні люди, але їх об’єднала єдина мета -  такий бажаний диплом магістра.

Тож бажаємо їм не зупинятися на досягнутому, а й надалі здобувати нові життєві знання, інколи навіть не отримуючи за це диплому!