Студенти ТНПУ ім.В.Гантюка стали лауреатами премії ім.В.Кузя (ФОТО)

Студенти ТНПУ ім.В.Гантюка

стали лауреатами премії ім.В.Кузя

Хорошою традицією завершення навчального року в університеті стало відзначення кращих студентів грошовими преміями Фонду імені Володимира Кузя. За рішенням Комісії з призначення премій, цьогорічних претендентів на нагородження обирали, оцінюючи їхні високі досягнення в навчанні, науково-дослідній роботі, спорті та за активну громадську позицію.

Вручати нагороди завітали гості та хороші друзі нашої студентської родини - почесний академік Острозького Академічного Братства, племінниця засновника Фонду - Віра Маланчій та учень Володимира Кузя - Богдан Колос.

Відзначення відбулось у теплій атмосфері, гості спілкувались з студентами нашого унівеситету, а лауреати розповідали про себе, свої досягнення та плани на майбутнє.

Лауреатами премії імені Володимира Кузя 2017 р. стали:

-     Шведецька Аліна, магістрантка факультету педагогіки і психології, секретар Студентського уряду ТНПУ ім. В. Гнатюка;

-     Вітенько Христина, студентка факультету іноземних мов;

-     Карюк Іван, студент факультету фізичного виховання, член національної збірної України зі штовхання ядра;

-     Бернацька Ірина, студент історичного факультету;

-     Жмелюк Назар, студент географічного факультету, фіналіст всеукраїнської олміпіади з географії.

Вітаємо наших студентів та бажаємо й надалі успіхів у всіх починаннях та досягнення нових зіркових висот!

Відділ у справах молоді