Міжнародному Дню захисту дітей  був присвячений творчий підсумок  дипломної роботи студентки факультету мистецтв (ФОТО)

Міжнародному Дню захисту дітей

був присвячений творчий підсумок

дипломної роботи студентки факультету мистецтв

О музико! Чарівних звуків ти ріка безмежна,
Гармонія тих фарб, що з сонцем грає джерело.
Душі людської казка безсловесна
Чаруєш й маниш як травнева казка!!!…

29.05.2017 р., в РБК  Тернопільського району було проведено мистецький захід, присвячений Міжнародному Дню захисту дітей на тему: «Дитячим співом повниться земля» за участю хорового колективу Острівської музичної школи, це був творчий підсумок дипломної роботи студентки факультету мистецтв – Григорчук Т.М. (науковий керівник – доцент кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва, Л.Д. Ороновська).

Дипломницею було піднято актуальні питання формування та розвитку дитячого хорового співу і саме через хорову діяльність відбувається прилучення дитини до музичної культури, а колективний спів – це прекрасне психологічне, моральне і естетичне середовище для формування кращих людських якостей.

Захід отримав схвальне враження у державної екзаменаційної комісії адже саме такі концертні роботи студентів надихають на майбутні творчі звершення.

Інформаційна група факультету мистецтв