Студентка факультету філології і журналістики здобула перемогу в VII Міжнародному мовно-літературному конкурсі

Студентка факультету філології і журналістики

здобула перемогу в VII Міжнародному

мовно-літературному конкурсі

20 травня 2017 року в м. Каневі на Чернечій горі відбулася урочиста церемонія нагородження переможців VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та їхніх наставників.

Приємно, що серед нагороджених є  першокурсниця  факультету філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка Полиняк Марія. Їй урочисто вручили Диплом І ступеня та цінний подарунок.

Наставнику  Марії, доценту кафедри теорії і методики української та світової літератури, Любові Іванівні Царик,  вручено Подяку Міністерства освіти і науки України.

Урочистості зачепили кожне небайдуже серце майстерним виконанням пісень, які вийшли з-під пера великого Кобзаря, нагадали усім присутнім про титанічну працю Віри Річ на перекладацькій ниві, пройшли у дусі закоханості у слово шевченківське та слово українське.

Щиро вітаємо Марію Полиняк та Любов Іванівну Царик з почесними відзнаками та бажаємо їм натхнення, подальших успіхів і нових перемог!

Староста групи УФ-11
і