В рамках творчих магістерських робіт відбувся сольний вокальний концерт магістранта Андрія Оленина

В рамках творчих магістерських робіт

відбувся сольний вокальний концерт

магістранта Андрія Оленина

23 травня в залі Тернопільської обласної філармонії в рамках творчих магістерських робіт відбувся сольний вокальний концерт магістранта Андрія Оленина за участю симфонічного оркестру Тернопільської обласної філармонії під орудою заслуженого діяча мистецтв України Мирослава Кріля (клас народної артистки України Наталії Лемішки, концертмейстер – Світлана Миськів). Відбулась подія, яку за формою проведення з упевненістю можна назвати унікальним звершенням з числа багатьох культурно-мистецьких заходів навчального закладу.

В сьогоденні кожен новий проект повинен сприйматися як велика творча праця та достойний внесок у культурний розвиток нашої держави. На запитання, що потрібно кожній нації у різні історично-політичні періоди її існування, виникає безліч відповідей у залежності від самої суті відповідача, його світогляду, життєвої позиції, його політичної свідомості та національної любові, толерантності до опонента, його власної мудрості. Нам, людям мистецтва, відведена рівнозначна роль із іншими суб’єктами впливати на суспільство. Можливо, ця роль навіть більш невидима, зате глибока.

Шанувальники вокального мистецтва мали змогу насолодитися творами К.Стеценка, М.Лисенка, П.Чайковського, В.Заремби, Ю.Рожавської, А. Рубінштейна, Г.Подельського, Родольфо Фальво на вірші В.Заремби, Ю.Рожавської, С.Єсєніна, Є.Гребінки… Глядачам були представлені одні з кращих зразків класичного музичного репертуару симфонічного оркестру Тернопільської обласної філармонії («Закарпатський ескіз» В. Гомоляка, «Слов’янський танець» А.Дворжака, «Вальс» Ф.Лєгара, «Угорський танець» Й.Брамса…).

Затамувавши подих, присутні поринули у світ глибоких переживань, роздумів, віри та любові, якими пронизана вокальна лірика. Музиканти продемонстрували високий професіоналізм та творчу співпрацю. Пронизливий звук, чудове розуміння музичної форми, тонке ансамблеве чуття створили справжнє свято вокального мистецтва.

Неповторний сценічний шарм Андрія Оленина, винятковий акторський талант, тембральна унікальність його голосу, благородна стриманість і природня вишуканість, висока вокальна та художня культура розкрили велич та неперевершеність музично-драматичних образів. Талановитий співак, актор зумів до глибини душі зворушити та вразити глядача у правдивості та щирості своїх почуттів.

Хочеться сердечно привітати Андрія Оленина, його викладачів, та побажати подальших творчих переживань та педагогічних здобутків.

Викладач кафедри музикознавства
та методики музичного мистецтва,

художній керівник камерного хору «Освіта»
факультету мистецтв