Військово-спортивний табірний збір п’ятикурсників факультету фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка

Військово-спортивний табірний збір

п’ятикурсників факультету фізичного виховання

ТНПУ ім.В.Гнатюка

„Ті, хто займаються, повинні зрозуміти,

що суть не у фізичній силі, а в духовності.

Спорт загартовує, дає впевненість та віру в себе”

Микола Мамчур

Вже в друге в кінці травня протягом двох тижнів у спортивно-оздоровчому таборі „Сокіл”, в урочищі Колодно Збаразького району, студенти п’ятого курсу факультету фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка проходили військово-спортивний вишкіл з метою підготовки до викладання у школі предмету „Захист Вітчизни”.

Під керівництвом досвідченого педагога, полковника Варакути Олександра Павловича, викладачів факультету фізичного виховання, інструкторів з військової, тактичної, медичної підготовки студенти здобули необхідні знання, які їм згодяться не лише для викладання предмету „Захист вітчизни”, але й у пропагуванні патріотизму та збереженні цілісності України.

Перед студентами з короткою лекцією виступив командир 44 – окремої артилерійської бригади полковник Сергій Баранов, який розповів про ситуацію у Збройних силах України, запросив студентів приєднуватись до військової служби, виховувати учнів у дусі мужності та патріотизму.

Колектив факультету фізичного виховання висловлює щиру вдячність всім, хто долучився до проведення військового табірного збору, а саме інструкторам і керівнику спортивного клубу рукопашного бою з поглибленим вивченням самооборони „Сакура” Миколі Мамчуру та його вихованцям.

Доц. Огнистий А.В.