Факультет мистецтв 22 роки відкриває "Нові імена"

Факультет мистецтв 22 роки
        відкриває "Нові імена"

29 жовтня 2015 року в актовій залі ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулась  мистецька програма «Нові імена», присвячена відзначенню 22-річниці факультету мистецтв.

Мистецтво, запалює радість у  серцях людей, об’єднує покоління у спільному захопленні, надихає силою краси, окрилює безмежністю емоцій.

Саме такі почуття ми пережили, переглядаючи мистецьку програму «Нові імена», яка традиційно на святкуванні днів факультету мистецтв презентує нам нові творчі сили студентів-першокурсників.

У концертній програмі взяли участь студенти перших курсів факультету мистецтв, які у свої виступах презентували такі спеціальності як «Музичне мистецтво», «Театральне мистецтво», «Образотворче мистецтво» та «Дизайн». Розпочалось свято традиційно виконанням студентського гімну «Гаудеамус».   Вітали першокурсників своїми виступами лауреати Всеукраїнських конкурсів, студенти магістратури факультету мистецтв Андрій Оленин та Наталія Машталір виконанням дуету Сільви і Едвіна з опери «Сільва» Імре Кальмана (клас викладача Народної артистки України – Наталії Лемішки,  концертмейстер – Світлана Миськів). Танцювальний ансамбль «Веснянка» порадував глядачів запальною хореографічною композицією «Веселі гопацульки» (керівник ансамблю – Людмила Щур). Родзинкою мистецької програми стала вокально-хореографічна композиція «Надкусили місяць зорі», у виконанні Наталії Гладиш, Володимира Самолюка та танцювального дуету Юлії Сушко і Назара Бурковського (керівник Людмила Щур). Оплесками зустрів зал  лауреата Всеукраїнських конкурсів інструментальний ансамбль «Музики» (керівник – заслужений працівник культури України Анатолій Баньковський).

На завершення мистецької програми зі святом привітав усіх декан факультету мистецтв,  кандидат педагогічних наук, доцент Зіновій Миколайович Стельмащук.

Викладач кафедри музикознавства
та методики музичного мистецтва