Першокурсники факультету фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка провели літній табірний збір у мальовничому куточку на Збаражчині

Першокурсники факультету

фізичного виховання

ТНПУ ім.В.Гнатюка

провели літній табірний збір

у мальовничому куточку на Збаражчині

Традиційно в кінці травня протягом двох тижнів у спортивно-оздоровчому таборі „Сокіл”, який знаходиться у мальовничому куточку нашої області урочищі Колодно Збаразького району, студенти першого курсу факультету фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка знаходились на літньому табірному зборі за час якого під керівництвом досвідчених педагогів опановували навчальні дисципліни гімнастику, бадмінтон, настільний теніс, оздоровчий біг і ходьба.

Цього річ провідною ідеєю літнього табірного збору послужили слова відомого педагога  Яна Амоса Коменського «Дерево також потребує випаровування і частого провітрювання за допомогою вітрів, дощів, холодів, інакше воно швидко стає слабким і в’яне. Так само і людському тілу необхідні різні рухи, діяльність і серйозні вправи». Основою формування справжнього спортивного педагога повинно стати послідовне й поступове просування вперед, додержуючись безсмертних і універсальних дидактичних правил: «від близького до далекого», «від цілого до окремого», «від знайомого до незнайомого».

Важливою складовою перебування на табірному зборі було формування у студентів самостійності, гартування сили духу, виховання патріотизму і любові до України.

Доц. Огнистий А.В.