На факультеті мистецтв відбувся концерт скрипкової музики за участю першокурсників (ФОТО)

На факультеті мистецтв

відбувся концерт скрипкової музики

за участю першокурсників

Заграла скрипка весело, бентежно,
Мелодія чудова лине ввись.
Смичок торкає струни обережно,
До серця дивні звуки полились.

Співає скрипка, весело сміється
І все довкола зразу ожива.
Заплаче враз, луною сум озветься,
І думаєш, що скрипочка жива.

26 травня на факультеті мистецтв відбувся концерт скрипкової музики за участю студентів першого курсу кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Юлії Бойчук, Надії Видиш, Адріани Москалюк (клас викладача Довгань Оксани Зіновіївни), концертмейстерів: Терещук Надії Володимирівни та Ігора Мержиєвського (клас викладача Проців Лілії Йосипівни).

Шанувальники скрипкового мистецтва мали можливість почути твори з творчої спадщини українських та зарубіжних композиторів.

Серед них – «Гумореска» А.Дворжака (чеського композитора-романтика), у виконанні струнного ансамблю, «Алеманда» з партити №2 Й.С. Баха (німецького композитора, органіста, скрипаля, представника стилю бароко, одного із творців світової музичної класики), друга і третя частини скрипкового концерту №2 (g-dur) Й.Гайдна  (австрійського композитора, представника Віденської класичної школи, одного із основоположників симфонії і квартету, автора великої кількості концертів для інструментів-соло), перша частина другого концерту для скрипки соло з оркестром Г.Венявського (польського скрипаля-віртуоза, композитора, педагога, викладача Петербурзької та Брюссельської консерваторій), один із 24 каприсів Н.Паганіні найвідомішого скрипаля усіх часів і народів, «Іспанський танець» Е. де Фалья (іспанського композитора, піаніста, музикознавця) у перекладі для скрипки і фортепіано Ф.Креслера, «Карпатська рапсодія» сучасного українського композитора Мирослава Скорика, де знайшли цікаве втілення західноукраїнські та єврейські фольклорні мотиви.

Чарівні звуки скрипки, що особливим чином проникли у найпотаємніші, найглибші куточки кожної душі, залишили вдячній публіці неповторні хвилини спогадів та насолоди від концерту.

Інформаційна група факультету мистецтв