П'ятикурсники факультету педагогіки і психології  відділення «Початкова і дошкільна освіта»  останнє заняття перетворили в свято

П'ятикурсники факультету

педагогіки і психології

відділення «Початкова і дошкільна освіта»

останнє заняття перетворили в свято

От і відбулася остання пара у студентів 5-го курсу факультету педагогіки і психології  відділення «Початкова і дошкільна освіта», це останні студенти-спеціалісти нашого факультету...

Здається, ще вчора прийшли на перший курс, в цю ж саму 318 аудиторію, перша лекція, перші знайомства, перші враження, перші отримані бали, перша сесія, все неначе вперше... А тепер дякують викладачам за мудрість, щирість, настанови та знання.

Як завжди, дівчата чудово підготувалися і створили неймовірне свято, на якому студенти та викладачі демонстрували свою творчість і винахідливість, жестами спробували передати інформацію, яку не встигли сказати. Цікаві конкурси, тривожні спогади про студентське життя створили незабутню атмосферу!

Це свято було водночас веселим і сумним. Сподіваємося, що студентські спогади залишаться у вас у серці назавжди!

Студентський декан
Шумська Юлія