Студентський актив ТНПУ ім.В.Гнатюка обмінювався досвідом з активістами  Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича

Студентський актив ТНПУ ім.В.Гнатюка
 обмінювався досвідом з активістами
 Чернівецького національного університету
 ім.Ю.Федьковича

Як писав наш Кобзар: «Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь» - з таким настроєм студентський актив Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка їздив обмінюватися досвідом роботи до Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича. Упродовж дня студентські активісти ЧНУ детально розповідали нам про роботу свого студентського парламенту та студентської профспілки, ділилися проблемами студентства та можливими шляхами їх вирішення.

Окрім того, що активісти ЧНУ розповідали та показували нам про університет, його історію та традиції, ми мали змогу ще відвідали всі корпуси цього університету. Також ми відвідали студентське містечко, де розташовані гуртожитки для проживання студентів університету та місце роботи студентського парламенту та студентської профспілки. Зустріч була надзвичайно цікавою та корисною, проходила у форматі дискусії та обговоренні проблемних питань.

Приязне ставлення чернівецьких колег, відкритість і доброзичливість сприяли обміну досвідом в роботі та організації студентства загалом і були корисними для обох сторін. Ми раді, що мали таку можливість обмінятися досвідом.

Піговський Микола і Шведецька Аліна