Викладачі географічного факультету взяли участь в роботі круглого столу "Про санаторно-курортне лікування, організований відпочинок та туризм в області»

Викладачі географічного факультету

взяли участь у роботі круглого столу

ро санаторно-курортне лікування,

організований відпочинок та туризм в області»

Викладачі географічного факультету взяли участь в круглому столі «Про санаторно-курортне лікування, організований відпочинок та туризм в області», що був зініційований Головним управлінням статистики у Тернопільській області.  Участь в заході взяли представники Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільського національного економічного університету, представники туристичних кампаній та лікувально-оздоровчих закладів. Від Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка були присутні декан географічного факультету,  доц. Кузишин А.В. та доцент кафедри географії України і туризму Мариняк Я.О.

Під час роботи круглого столу було розглянуто низку питань щодо моніторингу основних показників, які характеризують стан санаторно-курортного господарства, відпочинку та розвитку туристично-рекреаційної галузі в області, про мережу та основні показники діяльності спеціальних засобів розміщення, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, готелів та аналогічних засобів розміщування. Було зроблено акцент на необхідності тіснішої співпраці користувачів статистичної інформації та головного управління статистики в Тернопільській області.

Також було презентовано основні видання статистичної інформації з питань туризму та закладів розміщення в області.

За результатами круглого столу було прийнято резолюцію.

Географічний факультет