Професор з Південної Кореї   відвідав Тернопільський національний   педагогічний університет  ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Професор з Південної Кореї

відвідав Тернопільський національний

педагогічний університет

ім.В.Гнатюка

15 червня на географічний факультет завітав Му Юн Сонг, почесний професор Чхунчхонського національного університету, Республіка Корея. Окрім того, професор є організатором та беззмінним членом журі Всесвітньої учнівської олімпіади з географії.

Разом з професором Му Юн Сонгом в університеті побували провідний спеціаліст Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Гладковський Р.В. та заступник директора з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Вітенко І.М.

Професор Сонг зацікавився містом та нашим університетом у зв’язку з участю в складі команди України учня однієї з шкіл міста Тернополя.

Гість поспілкувався з колективом географічного факультету та відвідав геологічний музей. Також в результаті дружнього спілкування було проведено порівняння системи освіти та структури географічної науки України та Республіки Кореї. Цікава дискусія виникла в результаті означення проблем, що характерні для двох держав – утилізація відходів та сортування сміття, раціональне використання ресурсів та розвиток відновлюваних джерел енергії.

Географічний факультет