Вітаємо переможців конкурсу художнього перекладу!

У травні 2017 року кафедра теорії і практики перекладу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка проводила другий щорічний конкурс художнього перекладу. Учасники конкурсу виконували переклад поетичного або прозового твору з англійської мови.

Раді оголосити результати конкурсу! У номінації «Кращий переклад поетичного твору з англійської мови на українську мову серед школярів» перемогу здобула Боєва Аліна, учениця гімназії №283 м. Києва. Друге місце у цій номінації посіла Суліма Тетяна, учениця Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8, а третє місце – Тарасенко Катерина, учениця Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №29 з поглибленим вивчення іноземних мов.

На переможців конкурсу чекають приємні подарунки!

Щиро вітаємо переможців конкурсу та бажаємо їм натхнення і подальших звершень!

Кафедра теорії і практики перекладу