Випускні іспити на факультеті мистецтв  -  це фейєрверк талантів! (ФОТО)

Випускні іспити на факультеті на мистецтв  -

це фейєрверк талантів!

Упродовж минулого тижня, а саме 6 і 8 червня 2017 р. на факультеті мистецтв відбулася чергова неординарна подія – випускні іспити з диригування хором студентів-бакалаврів денної і заочної форми навчання та студентів-спеціалістів заочної форми навчання. Чому неординарна? Тому, що це концертний виступ, це живі емоції молодіжного складу студентських хорів, яких у нас на факультеті є аж п’ять: камерний хор (худ. кер. Ороновський А.І.), жіночий хор (худ. кер. Іздепська-Новіцька М.І.), мішаний хор (худ. кер. Місько Г.С.), жіночий хор студентів заочного відділу (худ. кер. засл. артист України Гу’бяк В.Д.) та найчисельніший мішаній хор заочного відділу (худ. кер. Місько Г.С.).

Усім відомо, що вокально-хорова музика є найдавнішою, наймасовішою та найдемократичнішою галуззю української культури, і чимало її зразків увійшло до золотого фонду світових духовних надбань. До репертуару хорових колективів увійшли кращі твори не лише української класики і сучасних авторів, а й композиції сучасних зарубіжних майстрів: Боба Чілкота “Агнець Божий” (фрагмент з маленької джазової меси), Джорджа Гершвіна “Радість ритм”, Оскара Петерсона “Гімн свободи” та ін.

Щодо студентів-диригентів факультету мистецтв, то вони потішили і численних слухачів і вимогливу екзаменаційну комісію розумінням специфіки творів, почуттям стилю, високим художнім рівнем виконання, у якому простежувався тісній зв’язок з культурною традицією.

Будемо сподіватися, що у сучасному світі, де є величезний інформаційний тиск на молодь, наші випускники будуть у мистецький спосіб оздоровлювати і піднімати рівень розуміння і споживання високохудожнього музичного мистецтва.

Асистент кафедри музикознавства
 та методики музичного мистецтва