Студенти хіміко-біологічного факультету   проходили навчально-польову практику із зоології   на базі лабораторії біології та екології   «Голицький біостаціонар університету»

Студенти хіміко-біологічного факультету

проходили навчально-польову практику

із зоології

на базі лабораторії біології та екології

«Голицький біостаціонар університету»

Завершилась навчально-польова практика студентів групи ХП-12 хіміко-біологічного факультету із зоології на базі лабораторії біології та екології «Голицький біостаціонар університету».

Разом з керівниками практики викладачем кафедри ботаніки та зоології Голіней Галиною Михайлівною та старшим лаборантом Чекан Марією Романівною вивчали видовий склад фауни.

Практика залишила багато яскравих спогадів, була цікавою та пізнавальною. Студенти по-справжньому відчули себе зоологами, дізналися багато нового та закріпили свої знання з даної дисципліни.

Дружня атмосфера панувала усі дні перебування на навчально-польовій практиці, всі працювали як одна команда. Це дозволило зібрати колекцію комах, що в майбутньому буде використовуватись на заняттях.

Студенти групи ХП-12 щиро вдячні керівникам практики за незабутні враження та корисно проведений час.

Студенти групи ХП-12