Щасти вам, дорогі випускники!

26 червня 2017 року у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулася урочиста церемонія вручення дипломів спеціалістів та магістрів хіміко-біологічного факультету.

З вітальною промовою звернулась декан факультету, професор Дробик Н. М., яка, вітаючи випускників із закінченням навчання в ТНПУ, побажала їм зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувавши себе в професійній діяльності.

Зворушливі вітання випускникам, їх батькам звучали від професора Грубінка В. В., доцента Барановського В. С. та доцента Волошин О. С., які привітали з початком нового етапу їх життя та побажали їм успішної кар’єри, міцного здоров’я та  реалізації планів і задумів.

Магістри та спеціалісти біології висловили щиру подяку професорсько-викладацькому складу, усім рідним, а особливо одногрупникам, з якими провели найцікавіші моменти свого життя.

Студенти першого курсу також не залишилися осторонь, підготувавши музичне вітання для усіх гостей свята.

Отож, хіміко-біологічний факультет вкотре проводжає висококваліфікованих педагогів та пишається своїми випускниками.

Магістри хіміко-біологічного факультету