Студенти та викладачі факультету фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка під гаслом «Дністровський каньйон – територія туризму!» провели традиційний сплав

Студенти та викладачі

факультету фізичного виховання

ТНПУ ім.В.Гнатюка

під гаслом

«Дністровський каньйон – територія туризму!»

провели традиційний сплав

Під таким гаслом з 25 червня по 1 липня 2017 року відбувся традиційний навчально-тренувальний сплав одною з найбільших в Україні та Європі річкою Дністер. В ньому прийняло участь студенти та викладачі факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, представники Тернопільського обласного відділення НОК України, регіонального відділення олімпійської академії України, федерацій видів спорту, тренери ДЮСШ.

Провідною ідеєю було залучення студентів факультету фізичного виховання майбутніх спортивних педагогів до ідей олімпізму та спільно з комісією обласного відділення НОК України «Спорт та навколишнє середовище» (голова комісії викладач кафедри ТМОПС Клапоущак І.Д.) долучились до всеукраїнської акції з очищення Дністровського каньйону від сміття та побутових відходів, просвітницької робота серед населення Тернопільської та Івано-франківської областей України.

Протягом семи днів учасниками сплаву прибрано на стоянках побутові відходи, розчищено джерело на туристичній стоянці біля села Шутроминці, проведено агітаційні акції серед туристів які перебували в цей час на березі Дністра «Олімпійські символи», «Ідеї олімпізму», «За чистий берег». Символічним є те що сплав та всі акції відбувались під прапорами Національного олімпійського комітету України та Олімпійської Академії України.

Доц. Огнистий А.В.