До уваги абітурієнтів: чому варто вивчати німецьку мову  в ТНПУ ім.В.Гнатюка

До уваги абітурієнтів: чому варто вивчати німецьку мову

в ТНПУ ім.В.Гнатюка

Запрошуємо на факультет іноземних мов! Обирайте спеціальність 014.02 Середня освіта (Мова і література (німецька)) у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка. Термін навчання 4 роки.

Див. також: Запрошує факультет іноземних мов

Чому варто обрати німецьку мову?

Німецька мова – це мова високорозвиненої країни з відповідними стандартами життя, найсильнішою економікою серед країн ЄС, і дієвою демократією, в якій людина – це справді найвища цінність.

Німецька мова є державною мовою Німеччини, Австрії і Ліхтенштейну, а також однією з державних мов Швейцарії і Люксембургу.

Німецька мова належить до десяти найпоширеніших мов світу. Вона є рідною для найбільшої кількості (бл. 120 млн.) громадян ЄС, істотно більшою за кількість людей, які розмовляють у Європі англійською, французькою чи іспанською як рідною. А в мережі Інтернет, та у сфері науки і техніки німецька мова – ДРУГА за вживаністю!

Німеччина посідає друге місце за обсягом вкладених в українську економіку коштів. В Україні серед усіх закордонних фірм функціонує найбільше німецьких.

Чому варто обрати факультет
 іноземних мов ТНПУ імені Володимира Гнатюка?

Навчальний процес забезпечує дружня команда викладачів (серед яких 1 професор і 14 доцентів),
які пройшли стажування у вузах Німеччини та Австрії.

В основі навчання – новітні мультимедійні та інтерактивні комунікативні технології
.  До твоїх послуг – обладнані навчальні та комп’ютерні аудиторії з прямим підключенням до безкоштовного Інтернету, WI-FI, постійно поповнювана медіатека кафедри із мультимедійними навчальними програмами, фільмами німецькою мовою, а також зал іноземної літератури із німецькомовною науковою, довідковою, навчальною і художньою літературою.

На кафедрі регулярно працюють викладачі і волонтери з Німеччини, напр., з Фонду Роберта Боша, що неабияк сприяє ефективному вивченню студентами німецької мови.

Чи існує можливість під час навчання відвідувати або навчатись у країнах Європи ?

Навчаючись у нашому університеті ти зможеш разом із німецькими студентами брати участь у спільних проектах, організованих за підтримки  німецько-української спілки «Вільна Україна» з м. Брауншвейг (Німеччина), Goethe-InstitutDAAD, КAAD та інших фондів, які підтримують вивчення німецької мови. Якщо ти хочеш ближче познайомитись із системою освіти європейських країн, то зможеш безкоштовно навчатись цілий семестр у Вищій педагогічній школі імені Віктора Франкля в Карінтії (м. Кляґенфурт, Австрія), а також взяти участь у програмі «Подвійний диплом» та паралельно отримати диплом європейського зразка одного з польських ВНЗ (Вища школа міжнародних відносин і американістики у Варшаві, Вища лінгвістична школа у м. Ченстохова та ін.).

Ти без проблем можеш отримати на час літніх канікул студентську робочу візу і абсолютно легально попрацювати в Німеччині або поїхати за програмою Au pair (догляд за дітьми в сім'ях) до Німеччини, і не лише поліпшити таким чином своє матеріальне становище, але й вдосконалити свою розмовну німецьку мову.

Яку кваліфікацію я отримаю після закінчення бакалаврату?

Після закінчення бакалаврату ти отримаєш кваліфікацію "Бакалавр освіти, вчитель німецької і другої іноземної мови та зарубіжної літератури".  Однак робота в різних типах середніх і вищих навчальних закладів не єдиний шлях для випускника нашого вишу.

Ти можеш

-       продовжити навчання у магістратурі нашого університету за спеціальностями «Середня освіта (Мова і література (німецька))» та «Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно) (німецька мова)» та «Середня освіта (Мова і література (англійська))» та «Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно) (англійська мова)»;

-       вступити до вишу Німеччини або Австрії і продовжити навчання за обраною спеціальністю або обрати собі іншу;

-       успішно використати свої знання німецької мови, працюючи в державних установах (напр., у відділі міжнародних зв'язків державних адміністрацій), туристичній галузі, мас-медіа, німецьких представництвах і фірмах в Україні, українських представництвах у німецькомовних країнах, або заснувати власну справу (спільне підприємство чи туристичну агенцію)

Всі ці можливості вже сьогодні  активно використовують понад 600 наших випускників

Я вивчаю у школі англійську або іншу іноземну мову. Чи можу я обрати німецьку мову як основну?

Жодних проблем! Складаєш ЗНО зі своєї «першої» іноземної і поступаєш до нас. Ти почнеш вивчати німецьку від початків і, як показує досвід, швидко наздоженеш студентів, які вивчали її в школі.

Чи надається гуртожиток студентам?

Не проблема – всі студенти забезпечуються гуртожитком. До твоїх послуг – цілий комплекс споруд студентського містечка, напр., їдальня, інтернет-кафе з безкоштовним WI-FI , сучасні спортзали та спортивні майданчики.

Бажаємо  успіхів і з нетерпінням чекаємо на нашому факультеті!

Див. також:  Сучасний університет – демократичні ціни

Чому варто обирати ТНПУ ім. В. Гнатюка