ТНПУ ім.В.Гнатюка – на першому місці за кількістю працевлаштованих випускників
ТНПУ ім. В. Гнатюка – на першому місці за кількістю працевлаштованих випускників
За наказом Міністерства освіти і науки України № 1137 від 3 листопада 2015 року по кількості укладених тристоронніх угод «виш-випускник-роботодавець» Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка заслужено посів перше місце серед більше 40 ВНЗ за кількістю працевлаштованих випускників педагогічних спеціальностей. На другому місці – Рівненський державний гуманітарний університет, а на третьому – Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка. Високого результату вдалося досягти завдяки налагодженню дієвих зв’язків університету з департаментом освіти і науки Тернопільської та інших обласних державних адміністрацій, роботодавцями. Зусилля адміністрації університету, Центру моніторингу забезпечення якості освіти, які планомірно проводять цілеспрямовану роботу щодо забезпечення першим місцем роботи випускників щороку дають високі показники.  Зауважимо, що успішне працевлаштування випускників, високий показник конкурентоспроможності на ринку праці, особливо в непростих економічних умовах – це не лише важливе досягнення, а й один з вирішальних критеріїв оцінки роботи університету, вагомий аргумент для збільшення державного замовлення на підготовку фахівців з вищою педагогічною освітою.