Історичний факультет пишається своїми випускниками (ФОТО)

Історичний факультет пишається

своїми випускниками

4 липня 2017 року у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулась урочиста академія з нагоди вручення дипломів випускникам історичного факультету.

З вітальним словом виступив декан історичного факультету Місько В.В., який побажав, щоб диплом історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка став гідним дороговказом до реалізації у професійній діяльності та здобутті подальших життєвих успіхів.

Випускників вітали викладачі факультету, які згадували цікаві моменти із студентського життя та бажали нових злетів, реалізації мрій і усіх людських благ. Із словами подяки виступив студентський декан, випускник-магістр Богдан Баран, який зазначив, що проведені роки в стінах університету і, зокрема, історичного факультету були цікавими, насиченими, змістовними і незабутніми.

Нехай щастить Вам, дорогі випускники!

Заступник декана історичного факультету

Морська Н.Л.