Гордість та майбутнє України - випускники факультету педагогіки і психології ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Гордість та майбутнє України -

випускники факультету педагогіки і психології

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Яскраво та красиво відбулося свято вручення дипломів на факультеті педагогіки і психології студентам бакалаврам, спеціалістам та магістрам.

Талановиті, красиві та щасливі випускники отримали такі довгоочікувані європейські дипломи.

Красиве свято, як і завжди, яке вміють організувати студенти та викладацький склад факультету тривало на протязі двох днів.

Щирі та теплі слова вітання декана факультету проф.Чайки В.М.,  заступників декана та кураторів груп назавжди залишаться у пам”яті випускників. Свято наповнилося цікавими конкурсами, солодкими призами, оригінальними грамотами для викладачів від унікальних випускників-спеціалістів та незабутньою фотосесією. Слова вдячності лунали і від випускників, які зі сльозами на очах згадували свої студентські незабутні роки навчання.

Сьогодні, з впевненістю можемо сказати, що Україна в надійних руках!

Щасти вам, дорогі випускники. Успішного подальшого вступу, хорошої роботи.

І нехай ваше завтра завжди буде краще, ніж ваше вчора!