Міністерство про нас. Студентам ТНПУ імені В. Гнатюка вручили дипломи Вищої Лінгвістичної Школи
Міністерство про нас

Студентам ТНПУ імені В. Гнатюка вручили дипломи Вищої Лінгвістичної Школи

2 листопада 2015 року у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулася урочиста церемонія вручення дипломів бакалавра та магістра студентам факультету іноземних мов, інституту педагогіки та психології, початкової освіти та дошкільного виховання, які навчалися за програмою «Подвійних дипломів» у Вищій Лінгвістичній Школі м. Ченстохова (Республіка Польща).

Ректор вишу В.П.Кравець зазначив, що програма подвійного дипломування значною мірою підвищила конкурентоспроможність випускників на міжнародному ринку праці.

Ректор Вищої Лінгвістичної Школи, доктор Едіта Садовська та віце-президент Школи Томаш Кук відзначили активність та високий рівень знань українських студентів, які відчули смак науки та зрозуміли свій потенціал.

Прес-служба МОН