Літня школа волонтерів завершена!

Тиждень щоденних пятигодинних тренінгів та майстер-класів для жінок, котрі пережили рак молочної залози і тепер очолюють громадські організації у своїх областях і районах, а тепер допомагають іншим жінкам знайти свій шлях до здорового життя.

Всеукраїнська громадська організація онкоінвалідів "Разом проти раку" ось уже 17 років допомагає пережити рак, одужати і покращити життя. ХІІ Літня школа волонтерів озброїла керівників обласних організацій знаннями і практичними навичками самозбереження, саморегуляції та віднаходження балансу в житті, навчила, як  покращити життя людей із онкологічним діагнозом.

Більше 60 жінок з усіх куточків України. Благодатні, життєлюбні та життєдайні жінки, спілкування з якими переконує у тому, що ми стаємо багатшими, віддаючи...

Щиро сподіваюсь, що мої знання і позитивна психотерапія дозволить їм жити ще краще і допомагати іншим ще з більшим задоволенням!

І водночас, мій ресурс поповнено смаком життя, невиправним оптимізмом та справжнім перебуванням "тут і тепер". Ну, і звісно, цілющим карпатським повітрям, запахом дикої мяти і материнки, чистими сонячними світанками і дзюркотанням коників у лугових травах..

Справжній баланс у житті настає тоді, коли робота і відпочинок стають невіддільними одне від одного... Тоді і тіло, і діяльність, і контакти, і смисли зливаються в гармонійну цілісність. Позитивна психотерапія!

Марина Орап