Лінгвістичний КВН на факультеті філології і журналістики

Лінгвістичний КВН
на факультеті філології і журналістики

У рамках тижня кафедри загального мовознавства і слов'янських мов відбувся лінгвістичний КВН, участь в якому взяли студенти 2 курсу факультету філології і журналістики. Оцінювали виступи учасників журі, у складі якого були не лише викладачі, а й старшокурсники, зокрема студдекан Юлія Савчук.

Учасники були поділені на три команди: «Морфики» (група УФ-21),
«Берегині мови» (групи УФі-22 та УФі-23)
та «Бонжурни» (група ЖУР-2).

Студенти нестандартно і дотепно проявили себе протягом шести конкурсів. Разом вони показали, що навчання – це не тільки підручники і зошити, а й весела творча справа.

Наприкінці змагання визначили переможців, і за підсумками балів перемогла команда ЖУР-2, яка довела глядачам, що наші журналісти за словом у кишеню не лізуть. Однак, незалежно від результату, всі учасники, глядачі та журі отримали море позитивних емоцій, дізнались багато цікавого та насміялись вдосталь. Це також не менш важлива перемога.

Студенти факультету філології і журналістики

Уляна Кінах,
фото Зоряна Мурашка