Спеціалісти-історики отримали дипломи (ФОТО)

Спеціалісти-історики отримали дипломи

20 липня у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулось вручення дипломів випускникам історичного факультету, які отримали кваліфікацію спеціаліста.

Випускників привітав декан факультету Місько Володимир Володимирович, який побажав реалізації у професійний сфері, здійснення мрій та успіхів у майбутньому. З щирими вітаннями та побажаннями кар’єрних злетів вручав дипломи голова державної атестаційної комісії професор Зуляк Іван Степанович.

До випускників також звернувся проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва професор Буяк Богдан Богданович. Наголосивши на перспективах і перевагах диплому випускника нашого університету,  проректор зазначив, що дипломи кваліфікації «спеціаліст» у сучасній вітчизняній освіті видаються востаннє.

Урочиста та, водночас, тепла і дружня атмосфера панувала в залі. Молоді спеціалісти-історики згадували пройдені студентські роки та радо фотографувалися на добру згадку.

Щасливого майбуття для вас, дорогі спеціалісти!!!

Н.Морська