Міністерство про нас. ТНПУ імені В. Гнатюка на першому місці за кількістю працевлаштованих випускників
Міністерство про нас

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка посів перше місце серед більше ніж 40 ВНЗ за кількістю працевлаштованих випускників педагогічних спеціальностей. Високого результату вдалося досягти завдяки налагодженню дієвих зв’язків університету з департаментом освіти і науки Тернопільської та інших обласних державних адміністрацій та роботодавцями.

Слід зазначити, що зусилля адміністрації університету, Центру моніторингу забезпечення якості освіти, які планомірно проводять цілеспрямовану роботу щодо забезпечення першим місцем роботи випускників щороку дають високі показники.

Прес-служба МОН