ЗМІ про нас. Відбулася щорічна конференція педагогів

ЗМІ про нас

Відбулася щорічна конференція педагогів

В актовій залі Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка відбулася науково-методична конференція освітян Тернопільської області «Реалізація концептуальних засад Нової української школи в системі реформування освітньої галузі Тернопільської області». Участь у ній взяли начальники управлінь та відділів освіти, керівники методичних установ з усієї області.  Після пленарного засідання педагоги працювали у секціях.

«Тернопільщина посіла почесне третє місце у рейтингу ЗНО в країні. Це досить високий результат, який підтверджує, що край має гідний рівень освіти, - наголосив заступник голови обласної ради Любомир Крупа, який брав участь у роботі конференції. – Найголовніше завдання, яке ставить перед собою школа, - дати кожній дитині доступ до якісної освіти».

te-rada.org