ЗМІ про нас. Мер Тернополя привітав першокурсників педагогічного університету (ФОТО)

ЗМІ про нас

Мер Тернополя привітав першокурсників педагогічного університету

31 серпня перед головним входом у Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка відбулася урочиста Посвята першокурсників у студенти. Разом з ректором та професорсько-викладацьким колективом привітав зі святом першокурсників очільник Тернополя Сергій Надал.

«Вже 77 років славетний Тернопільській національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка приймає до своїх лав нових студентів, - зазначив міський голова. – У цьому університеті ви розпочинаєте найцікавіший етап життя, адже тут на вас чекають досвідчені викладачі і хороша науково-технічна база. Бажаю вам на студентському шляху натхнення, плідної праці, позитивних вражень».

www.rada.te.ua