Нас вітає міський голова!

Шановні освітяни, дорогі учні, студенти та батьки!

Щиро вітаю вас з Днем Знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

У ці дні урочисто лунає знайома і дорога всім мелодія Першого дзвоника. Сьогодні всі ми і діти, і дорослі згадуємо як вперше переступили поріг школи, згадуємо свою першу вчительку.

Адже День знань – не лише старт чергового навчального року, не просто загальнодержавне, загальнонаціональне свято, це свято – глибоко родинне і об’єднуюче.

Це свято всіх, хто вчиться і навчає, хто виряджає до школи і зустрічає з неї, хто спонукає до творчості та спортивних перемог, хто будує нові школи та оновлює старі, хто створює нову сучасну пелагічну науку України.

Особливим і дуже важливим у житті цей день є для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. Нехай ваш шлях буде захоплюючим та цікавим. Гарної вам подорожі країною знань!

Не менш важливим цей день є і для учнів випускних класів, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях. Бажаю Вам, щоб отримані знання дозволили Вам реалізувати всі Ваші мрії.

Вкрай важливим перший день навчального року є й для першокурсників. Я вітаю Вас із тим, що вам вдалося досягти почесного звання – студент. Сьогодні ви починаєте рух сходинками професійного розвитку. Усім студентам бажаю наполегливості та натхнення для досягнення поставлених життєвих цілей.

У цей день хочеться сказати слова щирої вдячності усім, хто присвятив своє життя нелегкій педагогічній та освітянській справі. Шановні вчителі та викладачі – саме завдяки вашій щоденній праці твориться майбутнє країни. Адже Ви навчаєте найбільше багатство нашої країни – дітей. Успіхів Вам у Вашій непростій роботі.

Найщиріші вітання батькам, бабусям та дідусям студентів та учнів. Ваші діти своїм навчанням прославляють Ваш родовід. Сьогодні вони набувають нові знання, а вже через декілька років, які пролетять як мить, вони використають їх на користь своїх родин, своєї громади, нашої України!

У цей День від щирого серця зичу всім нам надії та віри, добра та миру!

Пам’ятаємо, що наші діти – це майбутнє України, наша гордість і віра у майбутнє.

Міський голова Тернополя
Сергій Надал