Першокурсників ТНПУ ім.В.Гнатюка прийняли в лави студентів (ФОТО)

Першокурсників ТНПУ ім.В.Гнатюка

прийняли в лави студентів

31 серпня, напередодні початку нового навчального року, в нашому університеті вітали першокурсників. Урочисто і піднесено зустрічали їх на території студмістечка, де перед пам'ятником Володимирові Гнатюку, чиє ім'я носить ТНПУ, вчорашні абітурієнти стали студентами. Майоріли високо хоругви, яскраві вишиванки і радісні посмішки створювали незабутню атмосферу. Присутні дізналися про історію вишу, здобутки факультетів.

Першокурсників тепло привітам  ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, заслужений працівник освіти України, академік Національної Академії наук України, доктор педагогічних наук, професор Володимир Петрович Кравець.

На Посвяту до нас завітав міський голова Тернополя С.В.Надал, який відзначив важливу роль університету для міста та регіону та побажав студентами натхнення і плідної праці.

За давньою традицією під час свята запалили символічний вогонь Знань,  Добра і Мудрості, щоб часточка незгасного полум’я об’єднала всіх,  спрямувала на творчу і натхненну працю, осяяла душу кожного громадянина, науковця, вчителя, а в майбутньому любов’ю і вірою зігрівала дитячі серця.

Першокурсники присягнули берегти і множити чесноти студентського братства, пронести через усе життя святу любов до рідної землі, духу українського лицарства, шляхетності, ідеали демократії та гуманізму, вірно служити своєму народові, нести йому слово правди і добра, віддати на його благо свої здібності та здобуті знання.

Більше фото дивіться в альбомі