ЗМІ про нас. Очільник облради вручив відзнаку срібній призерці чемпіонату Європи

ЗМІ про нас

Очільник облради вручив відзнаку срібній призерці чемпіонату Європи

Гордістю Тернопілля назвав голова обласної ради Віктор Овчарук срібну призерку чемпіонату Європи Наталю Стребкову. 31 серпня, очільник обласної ради вручив срібній призерці чемпіонату Європи з легкої атлетики серед молоді Наталі Стребковій та її тренеру Олександру Степанюку відзнаки обласної ради.

«Ви - наша гордість, - сказав Віктор Овчарук, звертаючись до спортсменів.  -  Такі високі досягнення у легкій атлетиці несуть добру славу не лише нашому краю, а й усій державі. Отримувати перемоги у спортивній борні, бути посланцем доброї волі та миру від нашої держави - шляхетна місія спортсменів. Обласна рада завжди підтримувала і обласну школу вищої спортивної майстерності та наших спортсменів. Знаю, що такі здобутки потребують не лише неабияких здібностей, а й титанічної праці, великих зусиль. Тож дякую вам  та вашим тренерам за перемоги. Бажаю в подальшому ще більших досягнень у легкій атлетиці та все нових і нових перемог!»

Наталя Стребкова та її тренер Олександр Степанюк подякували Віктору Овчаруку та розповіли про свої тренування, участь змаганнях, проблеми та успіхи.

3
Наталя Стребкова стала  срібною призеркою чемпіонату Європи з легкої атлетики серед молоді, який відбувся у  Польщі в місті Бидгощі.Це черговий чемпіонат Європи серед молоді до 23 років. Наталія Стребкова виборола ІІ почесне місце на  цих престижних змаганнях для української збірної.

4Виступаючи у бігу на 3 000 метрів з перешкодами, спортсменка здобула  срібну медаль, показавши час 9.44,52 сек. та побивши свій же молодіжний рекорд України ще на п’ять десятих секунди. Попереднє досягнення наша землячка встановила на командному чемпіонаті Європи в Ліллі, 24 червня цього року. Перше місце на змаганнях  у Бидгощі здобула Анна Емілі Мьоллер з Данії (9.43,05 хв), – повідомляє Федерація легкої атлетики області.

Право взяти участь у цьому престижному турнірі наша землячка  виборола на командному чемпіонаті України з легкої атлетики у Луцьку. Саме на цих змаганнях  Наталія Стребкова здобула перше місце в бігові на 3000 м з перешкодами, зупинивши хронометр на 9 хв 54,15 сек. Цей результат став її особистим досягненням та новим рекордом області.

Навчається легкоатлетка у Тернопільському педагогічному університеті імені В. Гнатюка, представляє обласну школу вищої спортивної майстерності та фізкультурно-спортивне товариство «Динамо». Тренують спортсменку Ігор Сташко та Олександр Степанюк.

te-rada.org