ЗМІ про нас. Тернополяни в складі Студентського парламенту України

ЗМІ про нас

Тернополяни в складі Студентського парламенту України

Упродовж трьох днів, з 24 до 27 серпня  ц.р., на Миколаївщині, поблизу  Очакова відбувався фінал XIX Студреспубліки.

Учасниками фіналу стали активні студенти, прогресивна молодь, провідні українські й іноземні експерти. Організатори, експерти й учасники проробляли всі можливі варіанти ігрової діяльності для здійснення нової індустріалізації та розвитку освіти як драйвера змін.

Напрацювання освітніх інновацій вибудовувалось на спільному розумінні, що світ майбутнього — це світ швидкісних змін, з передовими технологіями, які охоплюватимуть усі сфери життя, - роботизацію, штучний інтелект і медичні технології. Саме навколо цих рішень учасники розробляли бачення освітніх змін.

Учасники констатували необхідність безперервної освіти. Тут слід зазначити, що з використанням ІТ-рішень можливості для особистого розвитку значно зростають. Освіта починається від вибору спеціальності, яка відповідає психологічним особливостям, далі має бути система рекомендацій для вирішення конкретних завдань і швидкого перепрофілювання в «океані змін».

Усі позиції були відпрацьовані й об’єднані в єдину фінальну презентацію, яку найкращі гравці представили під час закриття Студреспубліки.

Приємною новиною  було повідомлення, що депутатами Студентського парламенту України-2017/2018 р.р. стали два представники Тернополя: Назар Лис та Мирон Цимбалюк.

Окрім насиченої роботи майже 500 учасників  змагалися в суб-фестах, проводили  якісне дозвілля,  ставали глядачами яскравих шоу, що проводилися  під час мульти-фестивальної частини.