Студенти та викладачі ТНПУ ім. В. Гнатюка взяли участь в урочинах з нагоди третьої річниці окремої 44-ї артилерійської бригади

Студенти та викладачі ТНПУ ім.В.Гнатюка

взяли участь в урочинах

з нагоди третьої річниці

окремої 44-ї артилерійської бригади

8 вересня студенти факульту філології і журналістики та факультету іноземних мов під керівництвом начальника відділу у справах молоді доцента Брославського В. Л. та асистента кафедра здоров'я людини, фізичної реабілітації та безпеки життєдіяльності ТНПУ ім. В. Гнатюка, голови Тернопільської обласної спілки офіцерів Варакути О. П. взяли участь в урочистостях з нагоди третьої річниці окремої 44-ї артилерійської бригади. На урочистій частині заходу було присутнє керівництво області, міста та району, яке відзначило кращих військовослужбовців бригади грамотами та відзнаками «За службу Україні».

Відновлення 44-ї окремої артилерійської бригади стало яскравим прикладом відбудови Збройних сил України в умовах протистояння російській агресії, як зазначив т. в. о. командира бригади – підполковник Олександр Машковський, в зоні проведення бойових дій бригада перебуває безперервно з початку листопада 2014 року.

«Ми звикаємо до війни, забуваємо, що хлопці воюють на Сході. Тому ми зі студентами прийшли підтримати їх і нагадати собі, що боротьба за незалежність нашої держави триває,» – зазначив учасник бойових дій на сході України, артилерист, доц. Брославський В. Л.

Він провів студентам екскурсію військовою частиною, детально розповів про військову амуніцію, зброю,  технічні характеристики та особливості використання гармат і військової техніки.

Більше фото можна переглянути в альбомі

Відділ у справах молоді