ЗМІ про нас. На "Дружбі посадили дерева миру ЗМІ про нас

На "Дружбі посадили дерева миру

Така акція відбувається  в Тернополі вже не вперше, - розповідає координатор проекту Ганна Леськів. - Раніше ми вже висаджували в парку ім. Тараса Шевченка платани. - Ми співпрацюємо з екологами міста, тож надалі ми за деревцями будемо спільно доглядати, адже недалеко і дитячий майданчик, і безпритульні тварини також можуть пошкодити деревця. Тож ми подбаємо про огорожу для кожного саджанця.

Місце для туй активісти обрали невипадково. Кажуть, що дерева Миру в сквері Миру - це дуже символічно. А туї обрали, бо в цей час найкраще садити саме їх. Висаджувати деревця прийшли студенти педагогічного та технічного університетів, а допомагали їм працівники ЖКГ.

Саджанці надали активістам в мережі магазинів "Фантазія". Як між собою обговорювали координатори проекту - деревця ці є досить дорогими, адже один саджанець коштує близько 100 грн.В сквері Миру, що на масиві "Дружба", в суботу, 7 листопада посадили 11 саджанців туї. Все це відбулося в рамках акції "Дерева Миру".

Ірина Небесна,
20 хвилин