Викладачі кафедри теорії і практики перекладу взяли участь у Міжнародній конференції у «країні райського походження»

Викладачі кафедри теорії і практики перекладу

взяли участь у Міжнародній конференції

у «країні райського походження»

7-8 вересня 2017 року у м.Марібор (Словенія) відбулася Міжнародна конференція «Translation and Language Teaching». У конференції взяли участь науковці з більше 17 країн, серед яких і 2 представники з України – викладачі кафедри теорії і практики перекладу: канд. філос. наук, доцент Кравець Світлана Володимирівна та канд. пед. наук, викладач Куца Оксана Ігорівна.

Під час конференції обговорювалися актуальні питання методики викладання перекладу та методики викладання іноземних мов, а також були представлені плакати з результатами наукових досліджень. Наші викладачі підготували презентації про крос-культурні компетенції в англо-українському перекладі (Кравець С. В.) та про особливості навчання перекладу у сфері енергетики (Куца О. І.).

По завершенні конференції усі учасники отримали сертифікати та обговорили шляхи подальшої міжнародної співпраці.

Кафедра теорії і практики перекладу