Увага, конкурс!

15 вересня  - Міжнародний день демократії

Увага, конкурс!

Всеукраїнський проект «Громадянська освіта та електронна демократія в навчальних закладах» – далі (Проект) започаткований у квітні 2017 року ВМГО «Українська студентська спілка», соціальним проектом Академія навичок, Міністерством освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за підтримки Фонду Східної Європи та програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (Лист Міністерства освіти і науки України № 1/9-193 від 07.04.2017 р.).

Проект спрямований на розвиток громадянської освіти в Україні, в тому числі – із використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, формування у вчителів та молодих громадян ключових компетентностей ХХІ століття (соціальної, громадянської, інформаційно-цифрової), визначених у Концепції Нової української школи, через впровадження стандартів і засад, які покладені в основу роботи з інформацією та сприяють розвитку демократичного суспільства.

На даний час зареєструвалися у Проекті понад 1 200 учасників, а саме: працівники сфери освіти (адміністрації та педагогічний склад навчальних закладів, регіональні структурні підрозділи системи управління освітою); учні та студенти; лідери громадських організацій, активісти та волонтери; соціальні підприємці, ІТ-команди, залучені до створення інструментів електронної демократії; представники ЗМІ; люди з особливими потребами; громадяни України, які прагнуть навчатися, щоб мати змогу впливати на владу.

Участь у Проекті надасть школі необхідні знання та інструменти для активізації роботи в громадах; стати центром громади та згуртувати навколо школи активних громадян, що є невід’ємною умовою децентралізації.

Термін реалізації Проекту – 2017-2018 роки.

Участь у Проекті є безкоштовною.

Будьте активними, долучайтеся до Проекту за посиланням https://goo.gl/w5Z8lo

Сайт - http://egap.in/ua/edeminua/