Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади   з програмування АСМ-ICPC 2017  в ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)


Підсумки ІІ етапу 

Всеукраїнської студентської олімпіади

 з програмування АСМ-ICPC 2017 

у Тернопільському національному 

педагогічному університеті


З 15 по 17 вересня 2017 року кафедрою інформатики і методики її викладання проведено  ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування Південно-Західний регіон, яка одночасно є студентською ПЕРШІСТЮ СВІТУ АСМ-ICPC 2017 (1/4 фіналу). Представлено були команди з  Вінницької, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької областей. Загалом участь у змаганнях взяли 37 команд із них: 31 навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та 6 команд ЗОШ Південно-Західного регіону. Олімпіада відбулася на високому технічному та професійному рівнях.

16 вересня 2017 року відбулося урочисте привітання та нагородження переможців, підведення підсумків, закриття олімпіади, яка стала творчим змаганням з професійної та практичної підготовки студентів та школярів.

Переможцями визначено такі команди.

Дипломи ІІІ ступня отримали:


TNTU_TNT у складі Богдан Борівець, Богдан Зашко, Оксана Приведа, тренер Оксана Петрик (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя).


DonNU_Fearless у складі Ярослав Ісаєнков, Максим Бацінко, Михайло Кацан, тренер Антон Парамонов (Донецький національний університет).


KhNU_KN у складі Артем Лаврентій, Руслана Галкiна, Олександр Нетреба, тренер Сергій Петровський (Хмельницький національний університет).


Дипломи ІІ ступеня:

CHNU_APM_ThisIsFine у складі Олександр Маник, Михайло Смерека, Андрій Василик, тренер Тетяна Караванова (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича).

VNTU_Destructor у складі Олег Яворович, Богдан Стахов, Петро Гаврилюк, тренер Вікторія Войтко (Вінницький національний технічний університет).

Диплом І ступеня:

VNTU_TreeS у складі Юрій Шмерчук, Евгеній Щербіна, Олександр Спажев, тренер Володимир Месюра (Вінницький національний технічний університет).


Серед учнівських команд:


3 місце

CHNU_Lyceum_CV++ у складі Владислав Федорюк, Остап Микитюк, Дмитро Антонюк, тренер Тетяна Караванова (Чернівецький ліцей №1 математичного та економічного профілів).


2 місце

KhmStkG_AVE_HOVA у складі Костянтин Миронюк, Андрій Савчук, Олександр Юшкевич, тренер Сергій Вапнічний (Старокостянтинівська гімназія Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука).


1 місце

Khmelnytskyi-ALGO2 у складі Дмитро Лаврішин, Антон Дядюк, Ігор Рамський, запасний Ілля Волинець, тренер Андрій Попик (Хмельницький клуб «Алгоритм»).


Переможці олімпіади були відзначені пам’ятними призами за підтримки меценатів: Forte Group, Ternopil, ELEKS Ternopil, Неотек, MagneticOne Group, Career, видавництво «Підручники і посібники», Goodahead Ltd та випусників фізико-математичного факультету Третьякова Олександра, Дігая Олексія, Меринюка Сергія, Струка Сергія.


Також всі учасники мали можливість ознайомитися з історичними пам’ятками міста Тернополя.


До списку

Гаряча лінія
телефон: 43-58-80 email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси
Natural Natural Natural