Мамо, я-студент!  Факультет педагогіки та психології  організував для першокурсників виїздну посвяту (ФОТО)

Мамо, я-студент!

Факультет педагогіки та психології

організував для першокурсників виїзну посвяту

У житті кожного першокурсника настає момент, коли його зустрічає велика університетська родина. Звичайно, продовжуючи традицію, зарахування до лав студентів відбувається у вигляді «неофіційної» посвяти.

Не забули про молоде покоління й цього року. 15-16 вересня студентський актив факультету педагогіки та психології влаштував для першокурсників справжнє свято у офтальмологічному санаторії "БАРВІНОК", що в Манюках.

Свято розпочалася із захоплюючих виступів першокурсників, які креативно та яскраво представили свої студентські таланти. Викладачі, в свою чергу, не відступали, розважали усіх запальними піснями від «факультетського батальйону».

Усіх зворушила ватра, яка об’єднала усе студентство, де всі дружно виголосили текст клятви. Після потрійного «Клянусь!» старшокурсники «посвятили» дівчат і юнаків та пригостили чарівним «зіллям» власного приготування. Лунав веселий сміх, дотепні жарти, пісні під музичний супровід гітари.

Ранок наступного дня розпочався із захопливого квесту з досить важкими, але цікавими завданнями, різного роду конкурси: інтелектуальні, спортивні, творчі та досить жартівливі. Долаючи випробування, учасникам довелось неабияк постаратися, проявити усі свої уміння, продемонструвати силу духу та готовність до будь-яких випробувань.

Ці дні,проведені у таборі допомогли нашим першокурсникам згуртуватися, познайомитися з викладачами та студентським активом.

З незабутніми враженнями близько обіду учасники посвяти вирушили додому. Тепер кожен із них може з впевненістю сказати, що він - студент факультету педагогіки та психології.