На хіміко-біологічному факультеті змагалися екологічні агітбригади

Екологічні проблеми, які зараз набирають обертів на планеті Землі, турбують не лише науковців, а й студентів хіміко-біологічного факультету. 28 жовтня відбулись змагання екологічних агітбригад «Вереск» та «Екопатруль», організованих студентами третього курсу. Ініціаторами проведення заходу стали викладачі кафедри загальної біології і методики навчання природничих дисциплін доц. Барна Л.С. та доц. Жирська Г.Я.

Кожна із агітбригад представила власне бачення щодо вирішення екологічних проблем у світі та в Україні. До виступів кожна з команд підійшла творчо. Представники агітбригади «Вереск» вирішили подати інформацію у вигляді екологічного театру, що є окремим напрямком еколого-натуралістичної діяльності. Агітбригада «Екопатруль» підготувала мультимедійну презентацію, тематичні пісні та цікаву вікторину, в якій взяли участь як студенти, так і викладачі.

Захід пройшов весело і невимушено; важлива і цікава інформація глибоко закарбувалась у свідомості усіх присутніх.

Студентка 3-го курсу
 Лідія Онуфрійчук