На факультеті педагогіки та психології   стартув новий проект - "Школа успіху"

На факультеті педагогіки та психології

стартув новий проект - "Школа успіху"

Перше заняття відбулося 20 вересня. Мета нашої школи – набути вміння організації успішної діяльності, а в майбутньому виховувати успішних учнів. А для цього студенти аналізуватимуть чинники успішної діяльності, навчатимуться визначати життєві цілі й цілі професійної діяльності, аналізуватимуть життєписи визначних людей, опановуватимуть методики подолання перешкод, виконуватимуть вправи і, головне, ділитимуться своїми успіхами. Організатором проекту є доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти Янкович Олександра Іванівна.

На перше заняття школу успіху були запрошені Будій Надія Дмитрівна – директор Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, кандидат педагогічних наук, заслужений вчитель України, випускниця нашого факультету та ректор Вищої лінгвістичної школи, м. Ченстохова (Польща) доктор Едіт Садовська.

Запрошені педагоги відзначили престиж професії вчителя початкової освіти і в Україні і в Польщі. Рекомендували набувати різноманітних умінь, які сприятимуть їх конкурентоспроможності на ринку праці, зокрема вивчати іноземні мови, опановувати інформаційні технології тощо.

Надія Дмитрівна Будій наголосила, незважаючи на те, що на вчительські посади  є багато претендентів, завжди у школі знайдеться місце для роботи талановитому вчителю, який любить дітей, є хорошим фахівцем. Отже, треба багато працювати над собою, не боятися труднощів, і навіть за першої невдачі, не варто робити поспішні висновки, а наполегливо йти до своєї мети.

Ректор Вищої лінгвістичної школи в Ченстохові (Польща) доктор Едіта Садовська акцентувала увагу на мотивації до діяльності, з якої починається сходження до успіху, а також запрошувала взяти участь у програмі «Подвійний диплом», що дасть змогу отримати диплом магістра європейського зразка.

У роботі «Школи успіху» у майбутньому братимуть участь не лише педагоги, а й успішні підприємці, представники інших професій.

Запрошуємо студентів університету на наші заняття. З нетерпіння чекаємо наступної зустрічі 4 жовтня 2017 року.

Студентський декан
Ю.Шумська