МОН про нас: ТНПУ ім.В.Гнатюка надано доступ до міжнародних баз даних Web of Science за кошти держбюджету

МОН про нас

ТНПУ ім.В.Гнатюка надано доступ

до міжнародних баз даних Web of Science

за кошти держбюджету

Наказом №1286 від 19 вересня 2017 року наш університет отримав доступ до міжнародних електронних наукових баз даних Web of Science.

ТНПУ ім.В.Гнатюка став одним з 64 вишів та наукових установ МОН України, що отримали такий доступ  за кошти держбюджету. Університет був відібраний спеціально створеною Комісією, куди увійшли представники МОН, Державної-науково-технічної бібліотеки тощо. Комісія враховувала такі критерії, як спосіб організації доступу до електронних наукових баз даних, можливість надання такого доступу іншим організаціями, кількість публікацій у наукових журналах, що включені до Web of Science Core Collection та Scopus, та ін.

Міжнародні наукові бази даних - це потужний і перспективний сучасний інструмент, який дає можливість нашим науковцям працювати з найбільш актуальною інформацією, підвищити якість досліджень і розробок, дослідити запити на різні напрямки досліджень, знайти однодумців, партнерів, вивчити альтернативні погляди на наукову проблему тощо.

Згодом через бібліотеки провідних вишів країни в обласних центрах кожен матиме можливість користуватися ресурсами, які надають бази даних Scopus та Web of Science. Сьогодні Україна входить до двадцятки країн-лідерів за кількістю патентів у сфері революційних технологій, отже, отриманий потенціал можливостей є затребуваний і актуальний.