Історики-першокурсники відвідали зал електронних ресурсів

Історик – це не тільки цікаві поїздки й екскурсії, археологічні практики, дискусії на лекціях і семінарах. Історики – це, перш за все, сотні томів прочитаної наукової літератури. Дійсно сотні.

І байдуже, читаєте ви в цифровому варіанті чи тримаєте в руках реальну книгу. Долучатися до цієї роботи краще із самих початків навчання.

Саме тому вже традиційно на першому курсі історики відвідують вузівську бібліотеку. Так сталось і цього разу. 22 вересня студенти-першокурсники відвідали зал електронних ресурсів ТНПУ.

Цікаву й змістовну лекцію про способи й методи використання ресурсів бібліотеки, роботу із електронною довідкою, електронним каталогом, реєстрацію та інше розповіла директор бібліотеки Чайка Ірина Анатоліївна. Заодно вона відповіла на всі поставлені запитання.

Дуже цікавим був і візит в читальну залу суспільної літератури, де історики будуть зустрічатись ще довгих шість років. Попри всю зручність літератури в цифровому вигляді, тримати «живу» й багато ілюстровану книгу дуже приємно. За що ми й вдячні нашим бібліотекарям.

Кіцак В.М.

доцент кафедри стародавньої